Jak doprowadzić kobietę do orgazmu sutkowego?

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu sutkowego?

Charakterystyka żeńskiego układu rozrodczego powoduje, iż panie mają znacznie większe trudności z uzyskiwaniem orgazmów niż panowie. Jeżeli już uda im się osiągnąć tę rozkosz, to jest ona znacznie intensywniejsza oraz dłuższa. Partnerzy, którym zależy na tym, aby stać się jak najlepszymi kochankami, powinni wiedzieć, że istnieją aż trzy sposoby na doprowadzenie kobiety do orgazmu. Można to zrobić poprzez penetrowanie pochwy, pieszczenie łechtaczki lub pieszczenie sutków. Temu ostatniemu sposobowi poświęcimy niniejszy artykuł. Sprawdź, jak zapewnić kobiecie niezapomniane doznania pieszcząc jej sutki. 

Orgazm przez pieszczenie sutków – czy to możliwe?

Niektórzy uważają, iż osiągnięcie orgazmu sutkowego jest całkowicie niemożliwe. Warto jednak wiedzieć o tym, iż w praktyce mnóstwo kobiet przeżywa błogą rozkosz właśnie za sprawą pieszczot w tym miejscu ciała. Orgazm sutkowy może pojawić się jednak dopiero, gdy mężczyzna wie, w jaki sposób do niego doprowadzić. Można to osiągnąć na przykład za pomocą masowania, ssania lub subtelnego podgryzania partnerki. Doświadczenie przez kobietę orgazmu w wyniku pieszczenia sutków jest jednak niezwykle trudne. Zazwyczaj ta forma szczytowania jest odczuwana wyłącznie przez kobiety doświadczone w sferze seksualnej. Bardzo ważna w doprowadzeniu do orgazmu sutkowego jest także rola mężczyzny.

Mężczyzna, któremu zależy na tym, aby jego partnerka doświadczyła orgazmu sutkowego, musi pamiętać o tym, aby bardzo dokładnie kontrolować wszystkie, nawet najmniejsze reakcje kobiety. Bardzo ważne w osiągnięciu orgazmu sutkowego są także relacje pomiędzy dwoma połówkami. Jeżeli partnerzy rozumieją się bez słów, darzą się wzajemnym zaufaniem oraz ogromnym uczuciem, wówczas osiągnięcie orgazmu sutkowego prędzej czy później będzie możliwe. Kobiety miewają pewne trudności z uzyskaniem orgazmu sutkowego w przypadku, gdy borykają się z kompleksami oraz niską samooceną. Przeszkodą nie do przeskoczenia w uzyskaniu orgazmu w ogóle jest także permanentny stres oraz złe relacje pomiędzy partnerami.

Jak właściwie pieścić sutki, by doprowadzić kobietę do orgazmu?

Sutki to jedna z najbardziej wrażliwych sfer erogennych w ciele kobiety. Jest to miejsce wyróżniające się bardzo silnym unerwieniem. Wrażliwość na dotyk to element rozpoznawczy wszystkich sfer erogennych. Nawet najbardziej delikatne dotknięcie sutka może spowodować, iż w kobiecie zostanie wzbudzone podniecenie o charakterze seksualnym. Sutki są właśnie miejscem, którego właściwa stymulacja może zapewnić kobiecie wręcz niesamowite doznania. Do innych miejsc erogennym w ciele kobiety zaliczamy wewnętrzne strony ud i dłoni, zewnętrzne narządy płciowe, skórę na piersiach oraz kark. Wiele pań odczuwa także ogromną przyjemność, gdy ich partnerzy dotykają je po pośladkach oraz wzdłuż linii kręgosłupa.

Świetnym sposobem na wzbudzenie podniecenia w kobiecie jest również pieszczenie okolic uszu. W ten sposób bardzo szybko można wzbudzić ochotę na seks. Wróćmy jednak do pieszczenia sutków. Ssanie skutków może być zarówno częścią gry wstępnej jak i być głównym elementem współżycia. W jaki sposób spowodować, że kobieta osiągnie orgazm sutkowy? Wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach. Zasada numer jeden brzmi: delikatność popłaca. Jeżeli mężczyzna zbyt gwałtownie zacznie dotykać kobietę po piersiach, może to spowodować, iż całkowicie straci ona ochotę na seks. Kobiety nie lubią, gdy ich partnerzy dobierają się do nich w sposób zbyt szybki czy nawet agresywny. Zanim przejdzie się do sutków, warto kobietę pocałować oraz powiedzieć jej coś miłego. To z pewnością pomoże w tym, aby wzbudzić w niej pożądanie oraz ochotę na odbycie stosunku seksualnego.

Replies: 0 / Share:

You might also like …

Post Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *