Czy Kamagra to dobry lek na zaburzenia erekcji?

Czy Kamagra to dobry lek na zaburzenia erekcji?

Pożycie seksualne to jedna z najważniejszych sfer w życiu każdego człowieka. Niestety, wraz z wiekiem sprawność seksualna wśród mężczyzn znacząco spada. Szczególnie po przekroczeniu 40-tego roku życia męski organizm wydziela znacznie mniej testosteronu niż do tej pory, co ma ogromny wpływ na zdolność do uzyskania oraz właściwego utrzymania wzwodu. Na szczęście, dzięki wynalazkom współczesnej medycyny mężczyźni dotknięci tą wstydliwą przypadłością nie są pozostawieni sami sobie. W aptekach można zaopatrzyć się w wysoce skuteczne oraz w pełni bezpieczne środki na potencję. Do grona najbardziej znanych leków na zaburzenia erekcji zaliczamy środek Kamagra. Oto szereg ważnych informacji na temat tego leku. 

Kamagra – co warto wiedzieć o tym środku na potencję?

Kamagra to tabletki na potencję produkowane przez renomowaną firmę Ajanta Pharma. Składnikiem aktywnym leku jest sildenafil. W jaki sposób działa Kamagra? Warto pamiętać o tym, iż na zaburzenia erekcji ogromny wpływ ma działanie enzymu nazywanego fosfodiesterazą piątego typu. W przypadku, gdy jest on nadaktywny, prowadzi on do zaburzenia działania układu krwionośnego. Aby mężczyzna mógł odbyć stosunek seksualny, do ciał jamistych prącia pod wpływem podniecenia musi napłynąć odpowiednio duża ilość krwi. Zawarty w Kamagrze sildenafil zalicza się do grona inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego, czyli składników, które niwelują działanie tego niezwykle szkodliwego enzymu.

Oznacza to, iż spożycie Kamagry powoduje, że do ciał jamistych prącia napływa znacznie więcej krwi niż zazwyczaj. Mężczyzna jest nie tylko zdolny do uzyskania ale również do utrzymania wzwodu. Ile wynosi czas działania Kamagry? Mężczyźni obserwują pierwsze efekty zażycia Kamagry już po około 15-30 minutach. Maksymalny czas działania Kamagry uzależniony jest od indywidualnych uwarunkowań konkretnego mężczyzny. W niektórych przypadkach Kamagra najtaniej działa nawet 6 godzin.

Czy stosowanie leków na potencję z sildenafilem na pewno jest bezpieczne?

Na temat bezpieczeństwa stosowania leków na zaburzenia erekcji jest rozpowszechnianych wiele mitów. Niektórzy mężczyźni obawiają się sięgnąć po tabletki z sildenafilem, ponieważ sądzą, że ich spożywanie mogłoby mieć bardzo negatywny wpływ na ich organizm. Jaka jest prawda? Zupełnie inna. Każdy lek przed wejściem na rynek jest bardzo dokładnie badany. Polskie oraz europejskie przepisy prawne nakładają na producentów leków całą masę restrykcyjnych wymagań. Dzięki temu pacjenci mają pewność, iż kupując w aptece leki będą właściwie wypełniały swoją rolę a dodatkowo nie przyczynią się do wystąpienia groźnych komplikacji zdrowotnych.

Sildenafil to najlepiej przebadana substancja na zaburzenia erekcji. Pierwszy na świecie lek na potencję, Viagra, również jest oparty na tym składniku aktywnym. Środki z sildenafilem są oferowane przez apteki na całym świecie od ponad 20 lat. Jednocześnie w dalszym ciągu prowadzone są badania naukowe, które mają na celu weryfikację, jakie efekty uboczne może przynosić przyjmowanie tabletek z sildenafilem. Wnioski ze wszystkich dotychczas przeprowadzonych analiz są jednoznaczne: sildenafil to substancja bezpieczna i skuteczna.

Jak często można przyjmować Kamagrę?

Zalecamy, aby każdorazowo przed rozpoczęciem kuracji skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Ustalą oni sposób dawkowania i przyjmowania tego preparatu. Należy pamiętać, iż każdy pacjent powinien przyjmować maksymalnie jedną tabletkę Kamagry raz na 24 godziny. Przyjęcie większej liczby tabletek mogłoby wywołać efekty uboczne.

Replies: 0 / Share:

You might also like …

Post Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *