szkolnylug.pl

szkolnylug.pl

zajecia taneczne dla dzieci dabrowa gornicza

zajecia taneczne dla dzieci dabrowa gornicza

10 Hot Wskazówki dla Zdanie egzaminu AHA PALS osób po raz pierwszy

Oto przewodnik, aby pomóc poprawić swoje szanse na zdanie egzaminu certyfikacyjnego AHA – American Heart Association for PALS – Pediatric zaawansowane Life Support. Jeśli wziąć się do porad podanych tu poważnie, zrobisz dobrze na egzaminie. Ale musisz pozwolić sobie dużo czasu, aby dowiedzieć się wszystkiego tego materiału – zwłaszcza jeśli jesteś nowy w tym.

1. Badania i zapamiętać Zombie Uwagi Study Guides

Noty Zombie skupić się na informacji z literatury, pytań testowych i codziennych sytuacjach życiowych – informacje potrzebne do zapewnienia bezpiecznej opieki podczas nagłych u dzieci. Jak można przeczytać w instrukcji badania, spróbuj zapamiętać leki i ich dawki. Musisz zapamiętać i zrozumieć algorytmy; w których może być wymagane arytmie i sytuacjach leki i zabiegi. Zapamiętywanie algorytmów i dawki leku jest najtrudniejsze. Powtarzanie informacji w kółko, a nawet mówiąc to głośno naprawdę pomaga w zapamiętywaniu. Po Najtrudniejsze jest zapamiętywane, można zacząć używać krytycznego myślenia w dostosowywaniu metod leczenia na podstawie objawów pacjenta. Noty Zombie pomaga studiować „trzeba zna” i nie jest łatwo zabrać ze sobą na studia w swoim wolnym czasie.

zajecia taneczne dla dzieci dabrowa gornicza

2. Odczyt i studiowania podręcznika certyfikacji AHA-PALS

American Heart Association (AHA) PALS Instrukcja Certyfikat może być dystrybuowany przez instruktora. Instrukcja dostawcą AHA pochodzi z DVD i kart do pomocy uczący się nauczyć i zastosować swoją wiedzę i umiejętności. Podręcznik jest wypełniona informacjami tematów wokół oceny i leczenia krytycznych sytuacjach, stanach szoku, drożności dróg oddechowych, leczenia i sposobów farmakologicznych.

3. Rozumieć podstawowe EKGs

Każdy pacjent w stanie krytycznym w każdym wieku mogą mieć ich tętno i rytm zmian.

– autor artykułu