szkolnylug.pl

szkolnylug.pl

zajecia dla dzieci 3 letnich warszawa

zajecia dla dzieci 3 letnich warszawa

To jest Twoja szansa, aby dowiedzieć się, co dziecko musi wiedzieć ani zrozumieć – nie swój czas, aby działać na nim.

Jeśli „dyskusja” idzie na opak, przepraszam ze strony użytkownika podczas rozmowy. Wyjaśnij, że po prostu chciał rozmawiać ze sobą o tym, co widział „w wiadomościach”. Ale nie obronić swoją pozycję na ten temat – it’ll prowadzą do kłótni, jeśli dziecko nie zgadza. Albo może nawet zamknąć swoje dziecko w dół i zamknąć okno możliwości przyszłej dyskusji.

Bądź łagodny dla siebie. Rozmowa z dziećmi jest trudne! To wymaga praktyki i zamiar automatycznie korzystać pytań „otwartych”. To trwa prawdziwe pragnienie, aby dowiedzieć się, co dzieci myślą i wiara, i oprzeć się natychmiastową chęć poprawiania ich myślenia.

Rodzicielstwo wymaga cierpliwości, umiejętności, wiedzę i doświadczenie -. Twoje dzieci są poza nie narażone na wszelkiego rodzaju pomysły i zachowań. Naszym zadaniem jest pomóc im zrobić to, co zrobiliśmy – uczyć się od tego, co weobserve i doświadczenia. Rozmowa z dziećmi o sprawach „out-tam” łatwiej otworzyć rozmowy na dany temat, uczyć się od niego i zmienić lub potwierdzenie przekonania i idee. Na szczęście istnieje wiele gorących tematów w wiadomościach codziennie możemy wykorzystać do rozpoczęcia dialogu.

– autor artykułu