szkolnylug.pl

szkolnylug.pl

zajecia ruchowe dla dzieci 4 letnich

zajecia ruchowe dla dzieci 4 letnich

Uniwersytet Delhi i Bangalore University

Podstawowe informacje na temat Uniwersytetu Delhi i Bangalore University

Istnieją dwa główne uniwersytety w Indiach, zarówno w oddzielnych obszarach, ale obie bardzo popularne i poszukiwane w świecie edukacji. Absolwenci z roku na rok są dosłownie chomping na nieco dostać się do jednej z tych dwóch światowej sławy uniwersytetów, i mimo, że są dość różne, oba są świetne w ich indywidualnych sposobów. Dwa uniwersytety mówię, oczywiście, są Uniwersytet Delhi i Bangalore University.

Delhi University to uniwersytet centralna znajduje się w Indiach, Delhi być precyzyjne, jak sama nazwa sugeruje zupełnie słusznie. Jest to rząd finansowane University, z pieniędzmi udzielonej z rządem Indii i był początkowo założony w 1922.Not tylko może Uniwersytetu Delhi oferują kursy poziomie podyplomowym, ale może również oferować studia, jak również, co czyni go korzystnym ulubionym na uniwersytetach w Indiach, oprócz Bangalore University.

Delhi University oferuje szereg wydziałów, podobnie jak Bangalore University, jednak Bangalore oferuje nieco mniej, co jest kolejnym ulubionym uniwersytet w Indiach, a wśród nich są główne wydziały uniwersyteckie plus Prawo i matematyka, technika, medycyna, handel i biznesowych badania i także sztuki. Jako ulubiony uniwersytecie w Indiach, Delhi University nanosi się przez tysiące absolwentów każdego roku, co czyni go bardziej popularny niż kiedykolwiek.

Bangalore University, jednak to kolejny ulubiony w Indiach i jest uczelnią publiczną ustawiony w stanie Karnataka, w Bangalore, ponownie w Indiach. Bangalore University jest znany na całym świecie jako jeden z najstarszych, a także jednym z największych wiodących uczelni w Indiach. To pochodzi od wielu lat wstecz, by już w 1886 roku i wydaje się być po coraz większe postępy technologii w Bangalore i zarabiają na tym, ze więcej kursów oferowanych, które wydają się centrum wokół tej branży.

– autor artykułu