szkolnylug.pl

szkolnylug.pl

zajecia dla dzieci i rodzicow warszawa

zajecia dla dzieci i rodzicow warszawa

Możliwości leczenia nawracających torbieli jajnika – część 2

Dwie kolejne alternatywne opcje leczyć nawracające torbiele jajników:

1. Homeopatia – badano w Indiach przez Radę Badań w homeopatii; Wyniki pokazały, że leki homeopatyczne mogą odegrać pozytywną rolę w leczeniu tej choroby. Po porównaniu zarówno przed (przed) i po (po) leczenie ultra raporty USG, została udokumentowana, że ??w 16,6% pacjentów torbiele zniknęły, aw dalszej 20,8% chorych wielkość torbieli została zmniejszona.

zabiegi homeopatyczne wykonać trzy podstawowe zasady:

zajecia dla dzieci i rodzicow warszawa

1. podobne leczy się podobnym – jeśli objawy choroby są podobne do tych, które wyświetlane na przykład: gdy osoba ma zatrucia ołowiem, a następnie prowadzić będą stosowane w leczeniu człowieka.

2. Wyjątkowo rozcieńczyć Forma Remedy – gdzie rozcieńczenie środka rozcieńcza się do punktu, w którym tylko wspomnienia tego, co było tam pozostać.

3. Pojedyncze Remedy – gdzie tylko jeden środek stosowany jest do wyleczenia niż multi-naprawczych (metoda ta jest stosowana bez względu na to, jak istnieje wiele objawów).

zajecia dla dzieci i rodzicow warszawa

Środki zaradcze nie tylko pomagają złagodzić objawy torbieli jajnika, ale także pomaga wzmocnić układ odpornościowy organizmu. Następujące środki mogą być stosowane do leczenia torbieli jajnikowych:

1. Lycopodium – jest uważane za korzystne w leczeniu torbieli jajnikowych (objawy związane z PCOS [policystycznych jajników], mogą być łagodzone). Pomaga również uregulować cykle miesiączkowe kobiet, traktuje leucorrhea (białawy absolutorium z pochwy) i łagodzi ból brzucha (szczególnie stosowane tam, gdzie prawo jajnika wpływa).

2. Tuja – używany jest w zespół policystycznych jajników (zwłaszcza stosowane tam, gdzie lewy jajnika zmian) oraz w leczeniu PCOS. Jest on również stosowany w leczeniu infekcji pochwy i poprawia napięcie i fakturę skóry (między innymi dolegliwościami).

– autor artykułu