szkolnylug.pl

szkolnylug.pl

zajecia plastyczne dla dzieci elblag

zajecia plastyczne dla dzieci elblag Środki pieniężne przywiązany szkoła była w stanie ponownie otwarta w 1825 roku, dziesięć lat po zakończeniu trzyletniej wojny 1812 Na czasie 1825 znoszące nazwę szkoły zmieniono na Rutgers College uhonorować rewolucyjny sposób pułkownika Henry’ego Rutgers, który był filantrop i bohater wojenny z Nowego Jorku.

Co ciekawe, jest jakaś debata na temat harmonogramu darowizn Mr. Rutgers do szkoły i jak te spore datki dotyczą momencie wystąpienia zmiany nazwy szkoły. Jedna z historii mówi, że wyżywienie w nowo nazwanej Rutgers College stwierdził, że zdecydował się nazwać szkoły po płk Rutgers powodu jego modelu wartości chrześcijańskich. W rzeczywistości był kawalerem życia znany ze swojej filantropii. Sceptycy uważają, że zakwestionowana finansowo szkoły wybrał nazwę Rutgers wzbudzania hojną darowiznę z zamożnej pułkownika (strategia, która pracowała pod tą teorią). Inne rachunki te wydarzenia mają Henry Rutgers dokonanie wpłaty przed niczym nie sprowokowany o szkołę nazwaną na jego cześć. Zasadniczo, Rutgers University promuje historię, w której po prostu zmienił nazwę swojej szkoły na cześć chrześcijański bohater wojenny, który właśnie się stało, że bardzo potrzebne datki rok później. Obóz Henry Rutgers obsługuje historię gdzie pan Rutgers wspaniałomyślnie podarował $ 5,000 wiązanie z trudem uczelni, które następnie swobodnie zdecydowali się wziąć na jego imię nosić na dziedzictwie jego hojność, przykład chrześcijańskiego i ważny wkład wojny rewolucyjnej. Niezależnie od tego, która strona jest bardziej poprawne prawda jest pewnie gdzieś w środku.

Zgodnie z ustawą o Morrill 1862 Rutgers otrzymała dodatkowe środki w formie wkładu gruntów dotację. Przez pozostałą część XIX wieku, a w XX wieku szkoła nadal dodawać programy za pośrednictwem oddziałów, które obejmowały kolegiów inżynierii, rolnictwa, prawa, itp nie byłoby do 1970, aby kobiety mogły chodzić do szkoły, który został zawarty z całości studentów płci męskiej od ponad dwustu lat swojej historii (kobiety uczęszczał sąsiedniej New Jersey College for Women, która została utworzona w 1918 roku).

Z bogatej fabuły, która sięga czasów kolonialnych Rutgers University z pewnością może pochwalić się tym, że ma wpływowego przeszłość, która została przez więcej niż historii kraju, który z dumą obsługującego go.

Jeff był fanem Scarlet Knights od pamiętnego 2006 futbolowe sezonie, że widział wykończenie zespołu Rutgers jedenaście zwycięstw i dwie straty. Obraz kibiców pędzącej pole po 9 listopada 2006 roku pokonała wcześniej niepokonany i trzecie miejsce Louisville jest, że Jeff często stawia się jako tapety Rutgers University obrazu na tle jego komputerze. Innym ulubionym Rutgers University tle tapety wyborem jest to, że ulubionym graczem NFL Jeffa, wybuchowe rewelacyjna fantazji piłki nożnej i Rutgers ałunu Ray Rice.

– autor artykułu