szkolnylug.pl

szkolnylug.pl

zajecia dla dzieci i rodzicow krakow

zajecia dla dzieci i rodzicow krakow

Szata czyni człowieka

W poprzednich czasach, było stare powiedzenie o ubieranie sukcesu która obejmowała mówiąc: „szata czyni człowieka”. Mody przychodzą i odchodzą, na przestrzeni lat, a niektóre fasony wróci po nich spędził dużo czasu w postaci kulek na mole. Do nie tak odległej przyszłości, moda może odgrywać rolę w czymś więcej niż tylko pozorów. Biorąc kolejkę z hollywoodzkich pojęć i skłonności do fantastyki, aby stać się faktem, że pewnego dnia może być technologicznie odzieży, gdzie odgrywa rolę w kolejnym etapie rozwoju człowieka.

Film „Tuxedo” z Jackie Chan przedstawił kilka wskazówek o tym, gdzie kolejny wielki impuls może być pochodzą. W filmie Jackie Chan została przekształcona ze zwykłym taksówkarzem w wirtualnym super-szpiega z pomocą zaawansowanych technologii smokingu, że nadanym szereg szczególnych uprawnień do charakteru, gdy włożył garnitur. W filmie „Łowca androidów” z udziałem Harrisona Forda, technologia bardzo zbliżona do dzisiejszej fotografii cyfrowej była używana przez charakteru pana Forda wyśledzić Android form życia był polowania.

Postęp w technologii komputerowej, przechowywania danych, miniaturyzacji i mapowanie impulsy elektryczne związane z procesami myśli ludzkiej, może pewnego dnia umożliwić ludziom „nosić” ogromnych repozytoriów informacji i umiejętności, jak skomputeryzowanego zużycia mody. Noszenie takiej odzieży i sięganie do baz wiedzy zawartej wewnątrz odzieży za pośrednictwem impulsów elektrycznych połączona bezpośrednio z własnych centrów pamięci mózgu pozwoliłoby na średnie jednostkom natychmiast przywołać dużych ilości informacji zaprogramowanej bezpośrednio do splotu tkaniny.

Style odzieży może być następnie utworzona w celu reprezentowania tego rodzaju informacji które mają być nadane do użytkownika. Ten rodzaj technologii przyniesie zupełnie nowy sens znalezienie odpowiedniej „fit”.

– autor artykułu