szkolnylug.pl

szkolnylug.pl

zajecia dla dzieci 2 letnich wroclaw

zajecia dla dzieci 2 letnich wroclaw

Układ Preschool Day Care Klasie – Konfigurowanie klasie

Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia na początku roku szkolnego jest układ przedszkolnej opieki dziennej klasie. Od przedszkola często jest wprowadzenie dziecka w świat szkoły, to musi być to środowisko, w którym odczuwają radość z uczenia się. Pozwala to dzieciom możliwość rozwijania zestawu pozytywnych odczuć i skojarzeń z klasą, że będą one niosą ze sobą przez resztę swoich dni edukacyjnych.

Układ przedszkolnym Day Care klasie muszą być sprzyjające uczeniu się i grać przy zachowaniu bezpieczeństwa dzieci. Przedszkolaki są ciągle w ruchu, więc zorganizowanie tego chaotycznego środowiska czasami może być nie lada wyzwaniem.

zajecia dla dzieci 2 letnich wroclaw

Dziecko wielkości Fun

Wielu ekspertów edukacyjnych pisało teorie na temat układu przedszkolnej opieki dziennej klasie. Spośród tych ekspertów, jednym z najbardziej wiarygodnych i powszechnie zapoznania się Maria Montessori, która twierdzi, że wszystko w klasie przedszkolnej, takie jak krzesła, stoły, półki, i kącików powinny być odpowiednio dobrane do jego kufel wielkości studentów. Jako ustawienie instruktorem własną klasę przedszkola, spróbuj poszukać na wszystko, gdy klęcząc, aby uzyskać widok oczu dziecka.

zajecia dla dzieci 2 letnich wroclaw

Przy opracowywaniu układu klasie przedszkolnej, podzielić pokojowej do niezbędnych części. Te obejmują, ale nie ograniczają się do techniki, bloki, dramatycznym spektaklu, manipulacji, muzyki, biblioteki i nauki. Niektórzy instruktorzy obejmują również część zapisu pobliżu biblioteki, a inni mają szczęście mieć kryty plac zabaw jako część doświadczenia w klasie.

Pamiętaj, że pewne obszary wymagają więcej miejsca niż w innych, takich jak gry i dramatycznej bloków. Obszary te wydają się być głośniejsze niż inne, i jako takie powinny być zgrupowane w klasie. Cichsze działania, takie jak techniki i odczytu powinny być umieszczone razem na przeciwnej stronie pomieszczenia, jeśli to możliwe.

– autor artykułu