szkolnylug.pl

szkolnylug.pl

zajecia dla dzieci 1-2 lata warszawa

zajecia dla dzieci 1-2 lata warszawa

Tworzenie kursów edukacji domowej i dokumentacja odpowiednia dla licealistów Credits

Jestem ojcem czterech domu szkolnych maturzystów i jeden absolwent szkoły publicznej. Jesteśmy wykształceni cztery z naszych dzieci w domu przez dwadzieścia lat. Byłem częścią organizowanie grup wsparcia szkoły do ??domu i pracował dla domu szkolnego liceum organizacji przeglądowi portfele, udzielone kredyty, wydany transkrypcje i przyznano dyplomy.

zajecia dla dzieci 1-2 lata warszawa

Strona główna Nauka w liceum wymaga dodatkowego poziomu szczegółowości, pracy i dokumentacji powyżej niższych klasach. W edukacji domowej kredyty kurs można zdobyć na różne sposoby. (A) Korzystanie z podręcznika liceum, obejmujące wszystkie lekcje, robi wszystkie prace, przy wszystkich testach i mając wszystko klasyfikacją. (B) Projektowanie i tworzenie kurs można osiągnąć łącząc wszystkie materiały, planowanie wszystkich lekcji, mając ucznia umieścić w dość czasu, studiów i pracy, a także klasyfikacji wszystko. (C) Domowe nauczanie może również wykorzystywać działania, zadania oraz udział w organizacjach takich jak 4-H użyć do organizowania kursów dla kredytu liceum. (D) W niektórych stanach, jak na Florydzie, pozwalają uczniom domu szkolnego do udziału poszczególnych klas w szkołach publicznych. (E) studenci szkoły do ??domu Górny poziom może również uczestniczyć w podwójnej rejestracji w lokalnym college’u dla niektórych kursów licealnych i kredytów. (F) Istnieją także kursy online, które mogą być użyte do kredytów liceum. (G) Studenci przejście od edukacji domowej po już posiadające kompletne niektóre publiczne lub prywatne kredyty szkolne może wykorzystać każdy z nich jako przeniesionych kredytów.

Staranne prowadzenie ewidencji jest niezbędna dla każdego kursu. Portfel musi zawierać szczegółowy opis przedmiotu, nagraną planu log / lekcja działań Oczywiście dziennik liczby godzin zainwestowanych dla pełnego, jeden kredyt rok lub pół-kredytowej, portfela pracy Oczywiście, podział klas , a ocena końcowa przedmiotu. Dla najlepszego certyfikacji jest „Przegląd Portfolio” musi być wykonane przez uprawnionego nauczyciela, który jest certyfikowany w stanie, w którym chcesz kredyt.

zajecia dla dzieci 1-2 lata warszawa

W kolejnych artykułach będę wchodzić więcej informacji na temat każdego rodzaju kursu i jak prawidłowo umieścić je razem.

Z naszymi dziećmi na uwadze, J. F. Hunt

– autor artykułu